Головна | Реєстрація | Вхід Середа, 22.05.2019, 10:40

Відмінник - шкільні твори з літератури

Вітаємо на шкільному сайті Тvoru.at.ua


Міні-чат
Меню сайту
Українська література
Іван Антонович Кочерга
Іван К. Карпенко-Карий
Іван Петрович Котляревський
Іван С. Нечуй-Левицький
Іван Якович Франко
Володимир Миколайович Сосюра
Григорій Саввич Сковорода
Ліна Василівна Костенко
Леся Українка (Косач)
Марко Вовчок (Вілінська)
Микола Васильович Гоголь
Микола Гурович Куліш
Михайло Михайлов. Коцюбинський
Олександр Петрович Довженко
Олесь Терентійович Гончар
Ольга Юліанівна Кобилянська
Остап Вишня (Губенко)
Панас Мирний (Рудченко)
Пантелеймон Олександр. Куліш
Тарас Григорович Шевченко
Зарубіжна література
Стислі твори для молодших класів
Твір з літератури 4 клас
Твір з літератури 5 клас
Твір з літератури 6 клас
Твір з літератури 7 клас
Твір з літератури 8 клас
Твір з літератури 9 клас
Твір з літератури 10 клас
Твір з літератури 11 клас
Твір з літератури 12 клас
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Оголошення
Сайт www.tvoru.at.ua набирає в команду модераторів і журналістів. За детальною інформацією
ICQ: 462200536. Skype crash-taras.
Або написати в гостьовій книзі
Форма входу

Головна сторінка

Я гадаю, що ви з надією схопились за читання сайту, бо дуже любите писати твори. Хоч не знаєте як. Так? Вірогідно, я помиляюся. Звичайно ж, ви скажете, що школярі б і не підійшли до набридлого зошита, але над ними стоять сторожі-вчителі в школі, та ще й вдома батьки не дають спокою, бо дуже вже їм хочеться побачити вас відмінниками. Я розумію ваші почуття. Але якщо потрібно, почнемо працювати. Я не намагаюсь за вас написати твори, але спробую нам допомогти. Головна умова - щоб ви самі бажали навчитися. Я знаю, що іноді ви спите, прикрившись якоюсь книжкою, щоб батьки подумали, що ви займаєтесь уроками. Вгадала? Але цього разу так робити не варто, і тоді мої поради щодо написання творів пропадуть марно. Я, може, теж хочу, щоб ви стали відмінниками.
Твір - це саме той вид мовної діяльності, який дозволяє свідомо вибирати засіб викладу, жанр, композицію, засоби словесного вираження в залежності від теми твору, від свого відношення до теми, від цілі виконання роботи, обставин, у яких вона виконується, від індивідуальних схильностей і можливостей того хто пише. Як вимагає основний закон педагогіки: треба починати від простого - до складного. Тому щасти!
___________________________________________________________________________________________________

"Повідомлення Левада-центру про те, що за результатами січневого опитування рейтинг Володимира Путіна залишився на захмарно високих 80%+ виявилося настільки буденним для всіх, що мало хто прочитав прес-реліз до кінця. А даремно! Насправді, результати січневого опитування показують, що в країні під впливом кризи відбувається швидка зміна суспільних настроїв", — зазначає економіст.

"Частка росіян, які вважають, що країна йде в правильному напрямку скоротилася c 64% у червні минулого року (близько до максимально зареєстрованим влітку 2014 року 66%; до речі, зверніть увагу, нічого схожого на 80%-ве схвалення!) до 45% у січні, т. e. на 30 відсотків. І більше половини цього падіння припало на перший ... Читати далі »

Категорія: Іван Антонович Кочерга | Переглядів: 166 | Додав: mebelucozcouk | Дата: 02.02.2016

Полотна дверей з масиву складаються з дерев'яних деталей, з'єднаних за допомогою склеювання шипів, або складання їх на саморізи. Вони можуть бути глухими, виготовлені з клеєного щита, заскленими або фільончастими (рамні конструкції co вставленими в них фільонками — щитами з масиву). Ці двері у чому краще і престижніше каркасних щитових дверей, вони більш витончені і довговічні. Але в теж час мають і ряд потенційних недоліків: більшу схильність до жолоблення, розтріскування фільонок (при неякісної сушінні пиломатеріалів, з яких вони виготовляються),a також більш високі вимоги до однорідності деревини (особливо при прозорому оздобленні).Вологість деревини в процесі експлуатації дверей з масиву зміню ... Читати далі »
Категорія: Іван Петрович Котляревський | Переглядів: 185 | Додав: mikityak | Дата: 12.05.2015

Близько 90% українців вже отримали бланки заяв і декларацій для отримання субсидій на оплату комунальних послуг, заявив у ході селекторної наради в уряді прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.«Статистика непогана. За нашими даними, за даними гарячої лінії - 90% українців отримали заяви і декларації на отримання субсидій», - сказав він, додавши, що залишилися 10% українців мають отримати документи негайно.

В ході селекторної наради глава уряду перевірив роботу гарячої лінії з питань надання субсидій і, не називаючи свого прізвища та посади, особисто отримав відповіді на питання, що його запитання від оператора гарячої лінії.

«І такі перевірки я п ... Читати далі »
Категорія: Іван Антонович Кочерга | Переглядів: 278 | Додав: ƃлогер | Дата: 17.04.2015

Статистика показує, що з усіх шведських міст Упсалу туристи відвідують найбільше - після Стокгольма, зрозуміло. Сюди приїжджають студенти, абітурієнти, професора, учасники сесій і конференцій, а також туристи, які приїхали в Стокгольм, але хотіли б побачити ще який-небудь місто. Так що сайт, який здійснює бронювання готелів по всьому світу, до Упсалі звертається частіше, ніж до багатьох інших містах. Дійсно, розташований в 20 хвилинах від головних повітряних воріт країни і в годині їзди від Стокгольма, це місто приваблює і сучасним життям, і історією.

Якщо ви збираєтеся приїхати в Упсалу, то непогано б для початку розібратися, як вимовляється та пишеться назва міста. У шведській мові в назві міста дві літери «п»: Uppsala. Норми російської мови до деяких пір передбачали написання з двома «п», але тепер більш уживаною вважається форма з однією «п». Наголос ставиться не на перший склад, як думають багато хто, а на другий. Якщо вивчите ще пару слів на шведському - вважайте, до ... Читати далі »
Категорія: Твір з літератури 12 клас | Переглядів: 216 | Додав: ƃлогер | Дата: 26.03.2015

Будь здоровий)
Категорія: Іван Антонович Кочерга | Переглядів: 157 | Додав: belkovolodya | Дата: 17.03.2015

Президент України Петро Порошенко заявляє, що місцеві вибори в Донбасі відбудуться тільки після стабілізації ситуації, а також коли їх проведення буде відповідати всім вимогам ОБСЄ.«Ключовим елементом особливості місцевого самоврядування в Донбасі повинні бути нові вибори, які повинні бути проведені тоді, коли умови їх проведення будуть відповідати вимогам ОБСЄ», - зазначив президент України.

За його словами, вибори повинні бути вільними, вони повинні бути демократичними».

«Всі іноземні збройні формування мають бути виведені з цих територій. Там повинно бути відновлене українське телебачення і радіомовлення, там повинна бути відновлена діяльність ... Читати далі »
Категорія: Іван Антонович Кочерга | Переглядів: 228 | Додав: belkovolodya | Дата: 14.03.2015

Служба безпеки України вважає замовленою акцію прихильників «Фінансового майдану» біля Національного банку. Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Ми чітко бачимо, що, наприклад, один із ліквідованих банків, так звана «пральна машина», розкрав з Фонду гарантування вкладів фізосіб 3,6 мільярда гривень. Його керівництво цинічно наймає провокаторів-протестувальників, які розхитують ситуацію і приводять до того, що сталося вчора в Києві», – зазначив Наливайченко.

Представники «Фінансового майдану» вже не раз виходили на пікетування урядових будівель. Під Нацбанком вони вимагали відставки голови НБУ Валерії Гонтарєвої. Вчора, 26 лютого, біля будівлі НБУ пізно ввечері сталася бійка між силовиками т ... Читати далі »

Категорія: Іван С. Нечуй-Левицький | Переглядів: 166 | Додав: AdvegoSeo | Дата: 27.02.2015

Мине рік - і відійде в минуле друге тисячоліття, стане легендою, казкою. Що саме чекає на людство у наступному, третьому, з яким багажем знань, почуттів ми зможемо перетнути його межу? Ці проблеми хвилювали і хвилюють найвидатніші уми нашої епохи. Поети, прозаїки, художники у своїх працях намагалися висвітлити найважливіші проблеми, які турбують людство, прагнули віднайти шлях у суспільство гармонії та світла. Австрієць Франц Кафка був свідком великих і трагічних змін, що відбувалися в Європі на початку XX століття. На власні очі він бачив руйнування романтично піднесеного старого світу і не бажав йому нічого, крім загибелі. Проте письменник відчував себе частинкою цього хворого світу, що відходив у минуле. Усвідомлення своєї беззахисності, жертовності перед невідворотністю вселюдської душевної муки, глобальної суспільної катастрофи він яскраво висвітлив у своїй творчості. Занепад та страждання породили в його творах шокуюче поєднання відчуття жаху із описом сірої б ... Читати далі »

Категорія: Твір з літератури 11 клас | Переглядів: 24658 | Додав: CrAsH | Дата: 26.04.2010

Не Артур Конан Дойль відкрив світу детективи. «Батьком» детективного жанру був Едгар По - автор блискучих оповідань, у яких уперше з’явився но-шй персонаж - професійний детектив. Але зробив образ більш довершеним саме англійський письменник Артур Конан Дойль, лікар за освітою. Персонаж детектив Шерлок Холмс з’явився у письменника не одразу. Конан Дойль багато вивчав людей, їх поведінку, професійні навички. Студентом він навчався у доктора Белла, який змушував учнів робити висновок про професію та характер людини, спостерігаючи її зовнішній вигляд і поведінку. Конан Дойль вважав інтелект найважливішим для будь-якої людини, цінував у людях полю, силу уяви, наполегливість. Письменник і сам мав усі ці якості, тож багато Хто з читачів і сьогодні думає, шо Артур Конан Дойль і його славетний персонаж Шерлок Холмс - одна й та сама ... Читати далі »

Категорія: Твір з літератури 6 клас | Переглядів: 2812 | Додав: CrAsH | Дата: 09.03.2010

Американець Вільям Сідні Портер добре знаний в усьому світі як письменник О. Генрі. Він рано залишився сиротою. Підробляв в аптеці свого дядька, нипав багато поневірянь, навіть був засуджений за розтрату грошей і відсидів у нормі Колумбус у штаті Огайо. За своє життя він бачив багато людей, стикав- із різними долями. Коли він став письменником, то його героями стали саме нони - маленькі люди, клерки, бандити, шахраї. Одна з найкращих, найдраматичніших новел О. Генрі - «Останній листок». Героїні її - дві молоді художниці Сью і Джонсі, які живуть у «старому чудернацькому» Грініч Віліджі. Сира й холодна зима на півночі Америки принесла мешканцям старого будинку пневмонію. Джонсі захворіла у листопаді так сильно, що перебувала за крок від смерті. Лікар, який прийшов оглянути Джонсі, і казав, що їй потрібно добре харчуватися і приймати ... Читати далі »

Категорія: Твір з літератури 6 клас | Переглядів: 1497 | Додав: CrAsH | Дата: 09.03.2010

1 2 3 ... 15 16 »
Ласкаво просимо
Кращі шкільні твори з української, зарубіжної та російської літератури для 1 и 12 класів а також реферати, дипломи, курсові. Сайт допоможе кожному школяреві та студентові для написання творів, рефератів, дипломів, курсових робіт під час вивчення курсу літератури. А також є основні твори на вільні та морально-етичні теми з літератури.
Реклама
ТУТ МОЖЕ БУТИ ВАША РЕКЛАМА

Замовити рекламу

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Стрічка новин

Блогун
"Блогун" - автоматичний сервіс з розміщення реклами в блогах, соціальних мережах і суспільствах, що дозволяє купувати рекламу масово, без переговорів з кожним блогером.

Copyright © 2009-2019
Хостинг від uCoz