Головна | Реєстрація | Вхід Середа, 21.08.2019, 13:09

Відмінник - шкільні твори з літератури

 
[ Додати статтю ]

Освіта в Польщі
Громадяни України та Білорусії охоче відправляють своїх дітей в Польщу для отримання вищої професійної освіти, рівень якого відповідає європейським стандартам. Основна перевага для українського або білоруського абітурієнта — мінімальна віддаленість від будинку і доступна вартість контракту за навчання.

Вікова категорія майбутнього польського студента — від сімнадцяти років і старше. Володіння англійською мовою вітається в будь-якій країні світу, але без знання польської не обійтися. Не варто переживати з цього приводу. Якщо ви вільно пишіть і говоріть українською мовою, освоїти польський вам буде не складно.
Для вступу у вищий навчальний заклад Польщі необхідно здати іспити. При вступі в приватний ВУЗ, на платній основі, існують варіанти вступу без іспитів.

Чому необхідно знання польської мови? Викладання лекцій в навчальних закладах Польщі проходить на польській мові. Слід зауважити, що після вступу Польщі в Євросоюз, багато навчальні заклади перейшли на форму навчання, преподаваемую англійською мовою. Але все одно, на період навчання вам доведеться жити в польській країні і спілкуватися з місцевими жителями, тому необхідність знання польської мови залишається при будь-якій формі навчання.

У разі недостатнього рівня знань польської мови на момент надходження, навчальний заклад для іноземних студентів пропонує до0полнительные курси з вивчення мови. Ви зможете, одночасно навчається за спеціальністю, і вдосконалювати польську мову.

При надходженні кожному абітурієнту потрібно мати пакет необхідних документів:

• Атестат про середню освіту з перекладом на польську мову;
• Медична картка;
• Заповнена анкета;
• Документ, що підтверджує оплату за навчання.

Плата за навчання і розмір стипендії залежить від багатьох параметрів. У кожному навчальному закладі своя система знижок за контрактом та різний порядок нарахування стипендії. Вам необхідно дізнатися цю інформацію і правильно нею скористатися. У багатьох випадках оплату за навчання можна знизити до нуля! При наявності у студента особливих здібностей чи талантів, шанси на безкоштовне навчання підвищуються. Майже при кожному Вузі засновані фонди, що допомагають обдарованим студентам. Так само, заручившись підтримкою фонду, можна звернутися до керівництва навчального закладу, з проханням про зниження плати за навчання.

Талановитим студентам, які за рішенням адміністрації Вузу, виплачуються різні види заохочувальних стипендій: академічна, соціальна, індивідуальна. Академічна стипендія є найбільш престижною, яку призначають кожен семестр за результатами середніх балів здачі іспитів. Але на неї ви зможете претендувати після року навчання. Хочеться порадити, заздалегідь подбати з даного питання. У кожному навчальному закладі існує ряд програм, які направлені на допомогу іноземним студентам, в досягненні найкращих результатів навчання.

На сьогоднішній день, Внз Вроцлава пропонують спеціальні програми, згідно яких можна вчитися безкоштовно. Обов'язковою умовою для успішного проходження співбесіди є відмінний атестат і добре знання польської мови.

Якщо у вас є перспектива на майбутнє місце роботи в Польщі, компанія-роботодавець може самостійно виплачувати вам стипендію. Якщо ваша національність має польські корені», що зможете довести документально, у вас з'явиться можливість отримувати стипендію від польського уряду, звичайно за умови успішної здачі вступних іспитів.

Джерело: Дрогобиччина
Дата: (22.07.2015)
Переглядів: 589

Copyright © 2009-2019
Хостинг від uCoz